Засідання координаційного центру із забезпечення бійців, які несуть службу в зоні АТО

Список розділів Новини та події СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА

Опис: Обговорення всього, що стосується подій на Майдані, в Криму та на Сході країни без цензури.

#1 komrad » 26.01.2015, 08:36

21 січня 2014 року в Кам’янській райдержадміністрації відбулося засідання районного координаційного центру із забезпечення бійців, які несуть службу в зоні антитерористичної операції необхідними матеріально-технічними засобами та соціальним супроводом їх родин. Засідання провів заступник голови райдержадміністрації, голова координаційного центру Віктор Кравченко.

Участь у засіданні взяли керівники та члени районного координаційного центру, запрошені приватні підприємці, сільськогосподарські виробники та інші представники підприємств і установ кам’янщини.
Розпочав засідання Віктор Кравченко, який прозвітував скільки було надано допомоги (продуктів харчування, медикаментів, термобілизни, техніки, обмундирування, дизельних генераторів та ін.) в зону антитерористичної операції за весь період ведення бойових дій. Та подякував тим хто не байдужий й надалі всіляко сприяє в наданні допомоги нашим бійцям.

Під час наради присутні заслухали інформацію заступника голови координаційного центру Геннадія Куліковського, який розповів присутнім про поїздки наших волонтерів 12 січня в м. Волноваха Донецької обл., 13 січня у м. Щастя Луганської обл. та 17 січня у район м. Волновахи Донецької обл.
- Зараз бійцям необхідно в першу чергу біноклі, прибори нічного бачення, теплий одяг, валянки, засоби гігієни, продукти харчування, консервація. Вода необхідна у великій кількості, - зазначив Геннадій Романович.
Володимир Гудзенко, командир блок поста, який приїхав із зони АТО розповів про те, яка нестабільна зараз ситуація на сході.

- Бойові дії продовжуються, багато загиблих і поранених, але наші хлопці тримаються бо знають що дома їх чекають близькі та рідні. Всі дуже вдячні волонтерам, які регулярно передають допомогу не забувають про них.
В кінці засідання Віктор Іванович підвів підсумки засідання та наголосив на важливості піднятих питань, пообіцяв, що координаційний центр й надалі буде сприяти в наданні допомоги героям-захисникам.

komrad F
Автор теми, Старожил
Старожил
Аватар
Вік: 29
Репутація: 1
Повідомлення: 115
З нами: 4 роки 9 місяців

Назва розділу: СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА
Опис: Обговорення всього, що стосується подій на Майдані, в Криму та на Сході країни без цензури.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron