Відбулося засідання районного центру із забезпечення бійців, які несуть службу в зоні АТО

Список розділів Новини та події СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА

Опис: Обговорення всього, що стосується подій на Майдані, в Криму та на Сході країни без цензури.

#1 komrad » 06.01.2015, 09:20

05 січня 2014 року в Кам’янській райдержадміністрації відбулося засідання районного координаційного центру із забезпечення бійців, які несуть службу в зоні антитерористичної операції, необхідними матеріально-технічними засобами та соціальним супроводом їх родин. Засідання провів голова райдержадміністрації Андрій Плєшкань.

Участь у засіданні взяли заступник голови Віктор Кравченко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Іщенко, керівники та члени районного координаційного центру.

Під час наради присутні заслухали доповідь заступника голови координаційного центру Генадія Куліковського, який розповів присутнім про поїздки наших волонтерів 26 грудня у м. Щастя Луганської обл. та 27 грудня у район м. Волновахи Донецької обл.

- Зараз бійцям необхідно в першу чергу теплий одяг, валянки, засоби гігієни, продукти харчування, консервація. Вода необхідна у великій кількості, - зазначив Генадій Романович.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Іщенко акцентував увагу присутніх на рішенні районної ради від 31.01.2014 № 21-6/VІ «Про районну комплексну програму «Турбота» на 2014-2020 роки», згідно якої надається матеріальна допомога сім’ям і дітям, батьки яких захищають нашу державу.

В кінці засідання Андрій Миколайович підвів підсумки засідання наголосив на важливості піднятих питань, пообіцяв що й надалі буде сприяти в наданні допомоги для наших героїв-захисників.

Приєднаний(і) файл(и)
2.jpg
1.jpg
komrad F
Автор теми, Старожил
Старожил
Аватар
Вік: 29
Репутація: 1
Повідомлення: 115
З нами: 4 роки 9 місяців

Назва розділу: СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА
Опис: Обговорення всього, що стосується подій на Майдані, в Криму та на Сході країни без цензури.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron