Накорми солдата! Сушимо овочеві набори

Список розділів Новини та події СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА

Опис: Обговорення всього, що стосується подій на Майдані, в Криму та на Сході країни без цензури.

#21 Ірочка » 27.01.2015, 14:58

Ну взагалі то картоплю сушити можна і потрібно, хоч це ще більше затягує процес сушки готового набору. Але ми отримуємо на виході в пакеті все, що необхідно для борщу, залишається тільки додати тушонки. Так що буду старатися робити готові набори з картоплею.

На вихідних було дві машини на фронт, на той час було насушено і попаковано 12 борщових наборів, в тому числі 5 з них з картоплею. Передано в штаб допомоги і поділено порівну по 6 пакетів на кожну машину.

На ці 12 борщових наборів було використано в тому числі:
- 20 пакетиків томатної пасти які придбав один з форумчан,
- 10 кг капусти, по 4 кг буряку, моркви та картоплі - з тих що передавали дівчата,
- а також зі штабу передали на фасування насушеної капусти на один набір, моркви - на 2 набори, квасолі - на 5 наборів (сушили сім"я Путіліних),
- інші інгредієнти відповідно до рецепту.

Дякую усім хто відгукнувся і допомагав!
Ірочка
Автор теми, Завсігдатай
Завсігдатай
Репутація: -1
Повідомлення: 34
З нами: 2 роки 6 місяців

#22 Ірочка » 27.01.2015, 16:27

Сьогодні чергова радість, і знову від працівника ТОВ "Олімп": Шкворець Наталія Володимирівна - особисто придбала і передала цілих два(!) ящика томатної пасти! Велике їй дякую!
Ірочка
Автор теми, Завсігдатай
Завсігдатай

#23 Ірочка » 27.01.2015, 16:47

Залишається актуальним питання сушки овочів - прошу відгукнутися, хто міг би порізати-посушити овочі!
Ірочка
Автор теми, Завсігдатай
Завсігдатай

#24 БАРИКАДА ВС » 27.01.2015, 21:23

Ірочка, прийміть велику подяку від волонтерської спілки "Барикада" за вашу добру справу, що спасає наших захистників на сході. Ми розмістили вашу інформацію та фото на нашій сторінці в Фейсбуйці для розповсюдження. Дякуємо Вам та вашим помічникам!!! Хай Вам Бог допомогає!!!
БАРИКАДА ВС
Проходив мимо
Проходив мимо
Репутація: 0
Повідомлення: 1
З нами: 2 роки 5 місяців

#25 Ірочка » 29.01.2015, 09:37

Чергова допомога!

Капуста - Лозова Оксана (і знову працівник ТОВ "Олімп").

Морква почищена(!), буряк, капуста, картопля - Колектив ансамблю "ВОДОГРАЙ" Жаботинського будинку культури.

Квасоля, з пів відра(!) - головний бухгалтер ТОВ "Олімп" Шкворець Наталія Володимирівна.

Велике всім дякую і низький Вам уклін!!! Разом ми переможемо!!!
Востаннє редагувалось Ірочка 29.01.2015, 10:00, всього редагувалось 1 раз.
Ірочка
Автор теми, Завсігдатай
Завсігдатай

#26 Ірочка » 29.01.2015, 09:58

Залишається актуальним питання сушки овочів!

Овочів зібралася вже чи-маленька кучка. Ті сушарки що в мене є - працюють майже цілодобово. Також (щоб пришвидшити процес) перед закладкою у сушарки я попередньо підсушую (підвялюю) порізані овочі в духовці на дечках, при цьому духовку на мінімум і злегка (на пару мм) приоткриті дверцята (щоб влага виходила).

Також у духовці, таким же чином, можна і повністю висушувати овочі - особливо якщо духовка сучасна: t 60-70 градусів (або min), включена конвекція (вентилятор) і злегка на пару мм приоткриті дверці, краще не на дечках, а на решітках.

Прошу відгукнутися, хто міг би посушити овочі, або хоча б підсушувати до напівготовності в духовці!
Ірочка
Автор теми, Завсігдатай
Завсігдатай

#27 Ірочка » 14.02.2015, 09:18

У понеділок, 16 лютого, повертається в зону АТО наш земляк, який був у відпустці у Кам"янці - Донець Сергій Васильович. Він несе службу в с.Старогнатівка, в мінометній батареї 3 батальйону 72-ї механізованої бригади під Волновахою.

Оскільки він тут військовим УАЗиком (який був на ремонті), і може взяти щось з собою - вирішено було передати з ним борщові набори які вже є насушені, а також допомогти зібрати йому передачку на схід для наших вояків.

Актуально:
- консервація в жестяних банках, солодощі, сало, цукор, чай, кава,
- цигарки,
- картки поповнення моб.телефонів,
- засоби гігієни (для бриття, вологі серветки, пральний порошок, зубна паста)

Мій тел. для звязку: (093) 469-53-25, або йому особисто: м.Камянка, 1-й провулок Комсомольський, 9, або через координаторів штабу допомоги: вул.Героїв Майдану, 37 (перший поверх будинку рад).

Про це в окремій темі: /viewtopic.php?f=82&t=714
Ірочка
Автор теми, Завсігдатай
Завсігдатай

#28 Ірочка » 16.02.2015, 11:06

За останні два з половиною тижні, майже цілодобового сушіння на 2-х побутових сушках + електродуховка, насушено і пофасовано 16 борщових наборів (всі з картоплею) - це майже на 100 л готового борщу швидкого приготування! Всі до одного передані нашим військовим. Смачного їм!

На ці 16 борщових наборів використано:

- 32 пакетиків томатної пасти;
- майже 40 кг свіжих овочів;
- інші інгредієнти відповідно до рецепту (сушена зелень, лавровий лист, спеції, сіль);
- особливі інгредієнти у великій кількості (любов, душевне тепло);
- майже на 150кВт електроенергії в рахунку більше за минулий місяць, за цей місяць буде ще більше :)

Щоб готовий борщовий набір був повним, за допомоги ТОВ "Олімп", до кожного пакета додалося по банці тушкованої свинини - всього 16 банок.

Велике всім дякую хто відгукнувся і допомагав, низький Вам уклін!!! Разом ми переможемо!!!

.
Приєднаний(і) файл(и)
Фото1257.jpg
Збирається передача на схід
Фото1246.jpg
Тушонка від ТОВ "Олімп"
Фото1241.jpg
Процес фасовки і запайки
Ірочка
Автор теми, Завсігдатай
Завсігдатай

#29 Ірочка » 26.02.2015, 08:28

На сьогодні актуально:

1. Допомогти придбати (принести з дому) для сушки часник та картоплю!
2. Допомогти придбати приправи для борщу (купую окремо сушений кріп, петрушку, лавровий лист, перець, тощо)!
3. Допомогти придбати тушонку в залізних банках в додаток до пакетів з борщем, щоб набір був повним!
4. Закінчуються зіп-пакети (востаннє я купувала в епіцентрі по 67 грн/уп 100 шт), розмір 200х250 мм.
5. Залишається актуальним питання сушки овочів!

На сьогодні (після останньої передачі на схід) є насушено 10 наборів, але вони поки без часнику і картоплі.

Прошу відгукнутися, хто міг би порізати/посушити овочі, або хоча б підсушувати до напівготовності в духовці! Не будьте байдужими! прокидайтеся! працюємо! усім нам щас не солодко, а їм там в бліндажах і окопах в рази гірше!!!

Мій тел. для звязку: (093) 469-53-25, або через координаторів штабу допомоги, вказавши, що це для сушки.
Ірочка
Автор теми, Завсігдатай
Завсігдатай

#30 Ірочка » 08.04.2015, 12:59

Як я вже відмітила в цій темі: /viewtopic.php?f=82&t=719 , 3-го квітня завантажили чергову машину на схід для наших військових, і з нею я передала і сухі борщові набори, які ми з вами готували в кількості 20 шт, що більше ніж на 100 л борщу "швидкого приготування". Смачного їм!

На ці 20 борщових наборів використано:

- 40 пакетиків томатної пасти - придбані гол.бухгалтером ТОВ "Олімп" Шкворець Н.В.;
- майже 60 кг свіжих овочів - надані працівниками ТОВ "Олімп": Хорунжа В.В., Шкворець Н.В., Дубіцька А.С., Лозова О.В., Іванченко С.М., а також Колектив ансамблю "ВОДОГРАЙ" Жаботинського будинку культури;
- інші інгредієнти відповідно до рецепту (сушена зелень, лавровий лист, спеції, сіль);
- особливі інгредієнти у великій кількості ;) (любов, душевне тепло);

Щоб готовий борщовий набір був повним, в черговий раз за допомоги ген.директора ТОВ "Олімп" - Москалика Ю.Ю. , до борщу додалася і тушонка (більше 100 (!) банок).

Велике всім дякую хто відгукнувся і допомагав!!!
Приєднаний(і) файл(и)
Фото1299.jpg
Запайка пакета
Фото1298.jpg
Коробка замаленька...
Фото1297.jpg
Процес фасовки
Ірочка
Автор теми, Завсігдатай
Завсігдатай

#31 tytta » 06.09.2015, 18:45

Підкажіть будь ласка, де можна придбати військове взуття вітчизняного виробника?
tytta
Проходив мимо
Проходив мимо
Повідомлення: 4
З нами: 2 роки 4 місяці

#32 tytta » 06.09.2015, 18:47

з ким можна поговорити про це? Для мене це дуже важливо. Мій син у Житомирі і питання зручного взуття - болюча тема. Допоможіть будь ласка
tytta
Проходив мимо
Проходив мимо

#33 admin » 07.09.2015, 14:57

Я думаю з цим питанням Вам потрібно звернутися в штаб допомоги до наших активістів
admin
Администратор
Аватар
Репутація: 1
Повідомлення: 120
З нами: 3 роки 9 місяців

#34 tytta » 10.09.2015, 21:13

щиро вдячна вам за підказку.
tytta
Проходив мимо
Проходив мимо

Поперед.

Назва розділу: СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА
Опис: Обговорення всього, що стосується подій на Майдані, в Криму та на Сході країни без цензури.

Швидка відповідь

Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

Повернутись в СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість