ВІЙНА?!

Список розділів Новини та події СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА

Опис: Обговорення всього, що стосується подій на Майдані, в Криму та на Сході країни без цензури.

#1 admin » 01.03.2014, 23:38

Фактично 01.03.2014 Росія оголосила Україні війну, по сценарію який був в Грузії.
Кам"янчани, чоловіки, а є конкретні пропозиції, що робити? Не дамо російським окупантам топтати нашу рідну землю!
admin
Автор теми, Администратор
Аватар
Репутація: 1
Повідомлення: 120
З нами: 3 роки 11 місяців

#2 Гість » 01.03.2014, 23:42

Штаб "Правого сектору" наказав усім підрозділам озброїтись і оголосив повну мобілізацію

Усвідомлюючи усі небезпеки, котрі нависли над українською державністю, Центральний штаб "Правого сектору" наказує усім своїм підрозділам провести термінову мобілізацію і озброєння. Про це йдеться у заяві штабу "Правого сектору" з приводу московської інтервенції, оприлюдненій у Facebook.

«Узалежності від конкретної ситуації в регіоні максимально координувати свої дії з ЗСУ, СБУ та МВС», - йдеться у заяві.

Водночас «Правий сектор» нагадує всім громадянам України незалежно від національності, у тому числі й росіянам, що боротьба учасників об’єднання «є антиімперською, а не русофобською».

«Тому – разом за нашу спільну свободу і державність», - йдеться у заяві.

«Правий сектор» також закликав Рух Опору Кавказу та усі визвольні рухи Росії активізувати свою діяльність.

«Російська імперія буде зруйнованою. На її місці постануть вільні національні держави», - переконані у «Правому секторі».

сьогодні Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна та дала згоду на воєнну інтервенції в Україну.

http://tyzhden.ua/News/103686
Гість

#3 Штаб » 01.03.2014, 23:47

Президент России Владимир Путин в субботу обратился к Совету Федерации за разрешением об использовании Вооруженных сил РФ на территории Украины. Текст обращения опубликован на официальном сайте главы государства.

В обращении говорится, что это сделано в связи с экстраординарной ситуацией, сложившейся на Украине, угрозой жизни граждан Российской Федерации и личного состава воинского контингента Вооруженных Сил Российской Федерации, дислоцирующихся в Крыму в соответствии с международным договором.

Главнокомандующий попросил разрешения ввести войска до нормализации общественно-политической обстановки на Украине.

Ранее с обращением к главе государства выступили обе палаты российского парламента, которые попросили принять меры для стабилизации ситуации в Крыму. При этом спикер Совета Федерации Валентина Матвиенко рассказала, что сенаторы допускают возможность ввода ограниченного контингента российских войск в Крым для обеспечения безопасности Черноморского флота РФ и находящихся там россиян.

Согласно российскому законодательству, для решения вопроса о направлении ограниченного контингента за рубеж глава государства обращается к верхней палате парламента, и та на своем заседании принимает соответствующее решение.

Утром в субботу новый премьер-министр Крыма Сергей Аксенов также обратился к президенту России с просьбой об оказании содействия в обеспечении мира и спокойствия на территории автономной республики. В администрации Владимира Путина пообещали, что Россия «не оставит без внимания» это обращение.

Вечером 28 февраля исполняющий обязанности президента Украины Александр Турчинов обвинил Россию в попытке аннексировать Крым и потребовал вывести якобы находящиеся там российские войска с территории автономии. В свою очередь президент США Барак Обама на брифинге в Белом доме заявил, что США обеспокоены сообщениями о передвижениях российских войск на полуострове, и предостерег Россию от военного вторжения в Крым. При этом Госдепартамент США заявил, что все, что знают американские власти, они получают из открытых источников, и собственной информации о российских войсках в Крыму у них нет.

http://lenta.ru/news/2014/03/01/putin/
Штаб

#4 Костя » 01.03.2014, 23:51

Ми не можемо протистоять кацапам і це факт. Це усвідомлює кожен українець. Навіть якщо всі до одного візьмемось за зброю (якої у нас нема, якщо хіба що допоможе захід) то ми всі поляжем. Тому зараз потрібно просити допомоги у західних країн, НАТО, ООН... І якщо вони введуть в Україну миротворчі війська тоді може агресія москалів припиниться... А так шансів 0, нас завалять :( ! Слава Україні!
Костя

#5 Нік » 01.03.2014, 23:54

От якби була у нас атомна бомба, то вони б сциконули так агресивно себе вести. Тоді б вони вирішували все дипломатично...
Нік

#6 100pudov » 09.03.2014, 22:20

Наскільки я розумію військомата в камянці немає. Хто скаже куда бігти людині яка всетаки бажає полягти за свободу нашої держави?
100pudov
Новачок
Новачок
Репутація: 0
Повідомлення: 9
З нами: 3 роки 5 місяців

#7 Костя » 10.03.2014, 00:16

Мабуть в Смілу...
Костя

#8 100pudov » 19.03.2014, 23:24

В камянці трохи працює військомат, у вівторок до обіду, в четвер після обіду. Туда приходиш у перші двері наліво, там тебе тьотя записує на квадратний білий листочок трішечки більший за пачку цигарок і приколує скрепкою до таких самих листочків.
Для тих хто хоче в національну гвардію, тим нада в міліцію, звертайтеся до чергового він далі перенаправе.
Для тих хто хоче в російську армію, тоді звертайтеся на вокзал у касу і вимагайте квиток на потяг Камянка - Крим, а там здастеся зеленим чоловічкам.
100pudov
Новачок
Новачок
Репутація: 0
Повідомлення: 9
З нами: 3 роки 5 місяців


Назва розділу: СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА
Опис: Обговорення всього, що стосується подій на Майдані, в Криму та на Сході країни без цензури.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в СПЕЦФОРУМ: НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron