На Черкащині буде оновлено всі спортивні майданчики

Список розділів Новини та події Про спорт

Опис: Спортивне життя Кам"янщини, а також для тих, хто цікавиться та займається спортом.

#1 komrad » 27.03.2013, 10:37

Керівництво держави послідовно, подолавши трьохрічний рубіж перебування у владі, дотримується узятих зобов’язань щодо гарантування соціальних стандартів.

Нові соціальні ініціативи Президента України, спрямовані на покращення захисту та розвитку сім'ї та дитини, є логічним продовженням нової соціальної політики.

Так, у рамках виконання соціальної ініціативи «Діти – майбутнє України» передбачено модернізацію на загальнодержавному рівні понад 28 тисяч спортивних майданчиків у навчальних закладах.

Сьогодні на Черкащині у 669 загальноосвітніх навчальних закладах функціонує 752 спортивні майданчики, у тому числі 293 з тренажерним обладнанням та 49 багатофункціональних.

Крім того, лише торік збудовано 49 багатофункціональних спортивних майданчиків та 6 міні-футбольних полів зі штучним покриттям. Але найголовніше, що ця робота буде продовжена. Тож на 2013 рік заплановано збудувати ще 5 полів та близько 15 майданчиків.

«Ми дійсно бачимо, що з часом, збудовані за радянських часів, дитячі спортивні майданчики руйнуються, – зазначив голова ОДА, Герой України Сергій Тулуб. – Тому одним із завдань ми визначили оновлення застарілих спортивних майданчиків загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Сподіваємося, це сприятиме залученню дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризації здорового способу життя».

Новиною цього року стане будівництво нових багатофункціональних спортивних майданчиків для ігрових видів спорту зі штучним покриттям, які будуть призначені для гри в баскетбол, волейбол, футбол і теніс.
komrad F
Автор теми, Старожил
Старожил
Аватар
Вік: 29
Репутація: 1
Повідомлення: 115
З нами: 4 роки 9 місяців

Назва розділу: Про спорт
Опис: Спортивне життя Кам"янщини, а також для тих, хто цікавиться та займається спортом.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Про спорт

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron