Місцевий Web

Список розділів Наше життя Комп'ютери та інтернет

Опис: Все про комп'ютери та інтернет. Місцевий Web. Локальна мережа.

#1 Гість » 16.09.2012, 01:29

Кам'янський форум

Кам"янський форум

8438973.gif
Метою створення даного проекту було, є і залишиться бажання створити універсальне місце для спілкування в нашому місті і районі.

Даний ресурс перебуває на стадії свого розвитку - він ще зовсім молодий і можливо тут присутні неточності та недопрацювання.

Створення такого ресурсу було приватною ініціативою групи осіб та підтримується ними виключно на добровільних засадах, у вільний час та за власні кошти.

Поштовхом для створення "Кам"янського районного форуму" стала пропозиція одного з користувачів сайту "Кам"янка Онлайн" про перенесення "Камянського міського форуму" kamyanka.com, який працював на "phpBB", на сервера uCoz, тобто на наш сайт kam.at.ua.

На сторінках форуму Ви зможете ознайомитися із містечком, яке зветься Кам'янка, дізнатися про події у ньому, звичаї мешканців, переглянути фотогалерею міста, розмістити безкоштовне оголошення, знайти друзів, дізнатися про промисловий та сільськогосподарський потенціал міста та району, а також просто з приємністю провести час.

Даний ресурс знаходиться на початковій стадії свого існування, і на сьогоднішній день не є повністю наповненим для оптимальної подачі інформації, тому будь-яка співпраця - тільки вітається.

Адміністрація веб-ресурсу буде вдячна за будь-яку співпрацю, що допоможе максимально розвинути сайт.

Маємо надію, що цей форум перетвориться в справжній інформаційно-розважальний ресурс Кам'янщини, де кожен зможе знайти цікаві для себе матеріали та отримати достовірну інформацію про цей мальовничий куточок України.
Гість


#8 Гость » 22.09.2013, 19:02

admin Дата: Неділя, 16.09.2012, 02:36 | Повідомлення # 2

Кам'янська Райдержадміністрація та Районна Рада Черкаської області

Кам'янська Райдержадміністрація та Районна Рада Черкаської області

Кам'янська Райдержадміністрація та Районна Рада Черкаської області

Раді вітати вас на офіційному сайті Кам'янської районної державної адміністрації. Ці сторінки в глобальній мережі – зручна можливість дати уявлення про життя нашого міста, яке розтелилося на скелястих берегах річки Тясмин та району, його сьогоднішній день і перспективи розвитку. Сподіваємось, що Ви станете постійними відвідувачами нашого сайту, матеріали якого представлені так, щоб Ви змогли отримати найрізноманітніші відомості про наше прекрасне місто та район, його символіку, діяльності органів місцевої влади і життя територіальної громади, про хід виконання програм.
Прикріплення: 0824847.jpg(1Kb)
Гость

#9 Гость » 22.09.2013, 19:02

admin Дата: Вівторок, 18.09.2012, 14:31 | Повідомлення # 3

Кам'янська школа №1

Кам'янська школа №1

Вітаємо на сайті! Читайте про останні новини з життя школи на сторінці НОВИНИ, а про події у класних колективах - на КЛАСНИХ СТОРІНКАХ ...

На сьогодні діє при школі 21 гурток та спортивні секції: туристичний гурток „Краєзнавець”, правовий клуб старшокласників „Ми”, пісенний хореографічний „Водограй”, школа „Юного командира”, прикладної фізпідготовки, художня майстерня, „Волонтер”, „Козацька школа”, пісенний гурток „Перлина”, „Юний художник”, „Історія рідного краю”, „Юний журналіст”, „Весела палітра”. На високому рівні поставлена фізична культура та допризовна підготовка юнаків.

Випускники школи №1 свої знання підтверджують при вступі у вищі навчальні заклади. Багато з них відомих діячів культури, науки, політичних діячів, підприємців.
Прикріплення: 7465276.jpg(124Kb)
Гость

#10 Гость » 22.09.2013, 19:03

admin Дата: Вівторок, 18.09.2012, 14:36 | Повідомлення # 4

Кам'янська міська рада. Офіційний сайт.

Кам'янська міська рада. Офіційний сайт.

Кам'янська міська рада. Офіційний сайт.

Кам'янка - районний центр на мальовничих берегах Тясмина і одне з найстаріших міст Черкаської області.

Перша згадка про неї зустрічається ще в ХVІІ ст. Сьогодні Кам'янка - місто, яке дбайливо зберігає пам'ять про минуле, а його нинішній день позначений якісними змінами, що відбуваються у всіх сферах міського життя.

Запрошую Вас познайомитись з нашим містом, більше дізнатися про його історію, економіку, історико-культурні пам'ятки.

З повагою, Олександр Шамрай, міський голова міста Кам'янки.
Прикріплення: 4069912.jpg(97Kb)
Гость

#11 Гость » 22.09.2013, 19:03

Prologik Дата: Понеділок, 15.10.2012, 10:21 | Повідомлення # 5

Проходив мимо

Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Музами геніїв місто осяяне. Ласкаво просимо до Кам'янки.

http://kamyanka.inf.ua/

Місто Кам'янка розтелилося на скелястих берегах річки Тясмин, що своїми камянистими берегами і дало назву містечку. Кам’янка – муза співців прекрасного

А в цьому дійсно щось є... природа, тиша, спокій, години плавно переходять в добу, провінція вона завжди кликала в свої обійми великих людей. От і невелике містечко Кам'янка на річці Тясмин, що своїми кам'янистими берегами і дало назву містечку, знавало відомих людей таких як О.С.Пушкін, сюди до сестри дружини декабриста Давидова, приїжджав гостювати П.І.Чайковський. Саме тут композитор написав оперу "Євгеній Онєгін" та балет "Лебедине озеро". В Кам'янку таємно приїжджали декабриси і в старому млині проводили засідання П.Пестель, С.Муравьов-Апостол, М.Бестужев-Рюмін.

Свою історію Кам'янка бере з поселення селян-втікачів. Потім в 1649р ці землі король Казимир ларує Богданові Хмельницькому.
До 1787р Кам'янка налеала магнату Любомирському, який продав місцевість Потьомкіну Г.О. Згодом останній дарує Кам'янку вдові М.С. Раєвського, яка потім вийшла заміж за Л.Д. Давидова.

Приємно прогулятися старовинним парком, відвідати музей Пушкіна та Чайковського, неподалік від парку через мостик в тіні дерев мальовничо розташувався водяний млин, де збиралися декабристи. В парку по іншу сторону млина, знаходиться могила Марії Давидової, памятник декабристам та Пушкінський грот. Цікаво буде за допомогою місцевих знайти скелю Пушкіна.


Прикріплення: 7289038.jpg(90Kb)
Гость

#12 Гость » 22.09.2013, 19:03

Prologik Дата: Понеділок, 15.10.2012, 10:33 | Повідомлення # 6

Проходив мимо

Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Свято-Миколаївський Храм
м.КАМ’ЯНКА, ЧЕРКАСЬКА ЄПАРХІЯ

http://kam-hram.ucoz.ru/

Свято-Миколаївська парафія міста Камянки - це православна християнська община, що входить до складу Черкаської єпархії Української Православної Церкви. Настоятель храму і благочиний Камянського округу - протоієрей Олег Кашуба.

Парафія підпорядковується митрополиту Черкаському і Канівському - Софронію.
Прикріплення: 0715610.jpg(195Kb)
Гость

#13 Гость » 22.09.2013, 19:04

katerina Дата: Середа, 17.10.2012, 14:21 | Повідомлення # 7

Проходив мимо

Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Кам'янський еколого-економічний ліцей "Камелія".

http://kameli.nm.ru/

Ліцей розпочав відлік років своєї діяльності з першого вересня 2003 року. До ліцею зараховуються на конкурсній основі учні, які закінчили 7-й клас.

Профілі навчання у нашому навчальному закладі: екологічний (поглиблене вивчення біології і хімії) та економічний (поглиблене вивчення математики і економіки).

Структурним підрозділом ліцею є Мала академія наук учнівської молоді. За вісім років здобуто 92 Дипломів переможців обласного етапу конкурсу МАН і 27 переможців предметних олімпіад.

Ліцей переможець конкурсу "100 кращих шкіл України" в номінації школа професійної кар'єри.

У ліцеї працюють 17 вчителів та навчаються 99 учнів, це люди, які вміють бути щасливими. Кожен з них займає своє місце у одному ланцюгу, який називається ліцейне життя. Всі успіхи та досягнення ліцею - результат плідної спільної праці вчителів, ліцеїстів та їх батьків.

Гордістю ліцею є його випускники, серед яких 56 нагороджено золотими та срібними медалями, але головне те, що кожного року 100% наших випускників стають студентами престижних ВУЗів України.
Прикріплення: 0807494.jpg(159Kb)
Гость

#14 radioham » 18.02.2015, 11:15

а тут ище Шамрай голова http://kamrada.ck.ua/
radioham
Проходив мимо
Проходив мимо
Репутація: 0
Повідомлення: 4
З нами: 3 роки 8 місяців


Назва розділу: Комп'ютери та інтернет
Опис: Все про комп'ютери та інтернет. Місцевий Web. Локальна мережа.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Комп'ютери та інтернет

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron