Літературно - музична трилогія «Голгофа любові»

Список розділів Наше життя Зустрічі, тусовки, сходняки

Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

#1 Гість » 13.12.2012, 16:15

У Кам’янському державному історико-культурному заповіднику прозвучала друга частина літературно - музичної трилогії «Голгофа любові». Комплекс вечорів "Голгофа любові” присвячені дружині декабриста В.Л.Давидова – Олександрі Іванівні. Її життя можна умовно розділити на 3 часові проміжки: 1) Життя до заслання; 2) Життя в Сибірі; 3) Повернення до Кам’янки. Кожному із цих періодів відповідають окремі літературно-музичні композиції.

Перша частина трилогії, яка вже відбулася, розказує про дитинство і юність Олександри Іванівни, її одруження і від’їзд в Сибір за чоловіком-каторжником. 11 грудня 2012 р. прозвучала друга частина композиції. Вона присвячена життю сім’ї Давидових в Сибірі (із 1826 – 1856 рр.). Назву вечора визначили слова декабриста В.Л.Давидова, звернені до дружини: "Ты превратила в радость и ссылку, и страдание мое”. Гості дізналися перепитії приїзду Олександри Іванівни до Сибіру, її життя в Читі, Петровську та Красноярську. Тут, мужня Олександра Іванівна, незважаючи на складні матеріальні і побутові умови, народила семеро дітей: Василя, Івана, Олександру, Лева, Соню, Віру та Олексія. Разом з чоловіком вона розділила його тяжку участь, ставши натхненником та порадником декабриста. Саме завдяки дружині, Василь Львович зумів втриматись на цьому світі у найтяжчі періоди свого життя. В літературно-музичній композиції у виконанні камерного ансамблю заповідника прозвучала "Мазурка” Ф.Шопена, "Вальс” М.Жар, "Не искушай” М.Глінки, "Пассакалія” Г.Генделя, а також романси у виконанні Таміли Чупак – "Не пробуждай воспоминаний” П.Булахова, "Дороги любви” і "Розлука” В.Лєбєдєва.

- Цей вечір приурочений до 187-річчя від дня декабристського повстання. Творчо насичений грудень 2012 р. у Кам’янському державному історико-культурному заповіднику продовжує наповнятися різноманітними літературними, музичними і святковими подіями. Ми ж з нетерпінням чекаємо останню частину трилогії "Голгофа любові”, котра присвячена кам’янському періоду життя О.І.Давидової після її повернення із Сибіру, - зазначила у своєму виступі директор заповідника Галина Михайлівна Таран.

Гість

Назва розділу: Зустрічі, тусовки, сходняки
Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Зустрічі, тусовки, сходняки

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron