Чарівний поетичний вечір

Список розділів Наше життя Зустрічі, тусовки, сходняки

Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

#1 Гість » 11.12.2012, 16:11

Другий понеділок зими (10 грудня) 2012 р. став для Кам’янського державного історико-культурного заповідника справжнім мистецьким святом. До Кам’янки завітали учасники літературного об’єднання ім. В.Симоненка та їх молодші колеги із студії "Дебют”. Вони разом, в літературно-меморіальному музеї О.С.Пушкіна та П.І.Чайковського, де панує унікальна поетична атмосфера, провели творчий вечір.

Керівник студії "Дебют" – Оксана Галаєва – представила кам’янчанам нову українську поетичну генерацію – Дениса Андрущенка (студія "Дебют”), Ірину Зеленько (літоб’єднання), Оксану Расупову (студія "Дебют”) та Оксану Ланську (літоб’єднання). Після цього, молоді поети стали робити те, що від них і чекали, тобто, читати вірші. І полилося, розійшлося чарівне поетичне слово.

Кожен із поетів передавав віршами свої емоції, переживання, ставлення до життя та до навколишньої дійсності. Особливо, запам’яталася депресивна лірика Д.Андрущенка, навіяна тугою та сумом за рідною Україною, коли він перебував далеко за її межами. Приємно звучали і вірші Ірини Зеленько, котрі поетеса присвятила своєму дворічному синові Богдану, рідній землі, Україні. Прекрасними були і осінні замальовки О.Галаєвої та О.Бурко, урбаністичні верлібри О.Расупової.

Мистецьке свято було б не повним без музики. Таміла Петрівна Чупак, як завжди чудово, проспівала пісні на вірші К.Вербівської, І.Зеленько, В.Кикотя. До речі, вірш І.Зеленько "Осінній романс”, який на музику поклала Т.П.Чупак, присвячений враженням від дендропарку "Софіївка”. Всі пісні стали окрасою вечора.

Учасники літературного об’єднання ім. В.Симоненка та студії "Дебют” приїхали з метою не лише демонстрування власного поетичного мистецтва, а й для пошуку нових майстрів пера. Тому, після виступу, було надане слово молодим Кам’янським поетам. Свої вірші прочитали Сергій Голобородий, Максим Козаченко та інші молоді таланти. Крім цього, виступила і вже відома місцева поетеса Ольга Симоненко. Кам’янка, як бачимо, має як перспективу творчу молодь, так і досвідчених поетів.

Захід закінчився на мажорній ноті. Юним кам’янським поетам, бібліотекам шкіл, Кам’янському заповіднику були вручені поетичні збірки від літературних об’єднань, окремі авторські книжечки. Кам’янський заповідник, в свою чергу, в честь такої теплої і приємної творчої зустрічі, подарували кожному учасникові черкаських літературних груп книгу "Місто на скелястих берегах Тясмину”, щоб молоді поети назавжди закарбували у своєму серці відвідини нашого затишного містечка.

Гість

Назва розділу: Зустрічі, тусовки, сходняки
Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Зустрічі, тусовки, сходняки

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron