Чарівний світ Катерини Білокур

Список розділів Наше життя Зустрічі, тусовки, сходняки

Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

#1 Гість » 10.12.2012, 11:33

У четвер 6 грудня 2012 р. в музеї О.С.Пушкіна та П.І.Чайковського відбулася літературно-музична композиція "Чарівний світ Катерини Білокур", присвячена всесвітньовідомій українській народній майстрині. Захід проводили учні Кам’янської загальноосвітньої школи № 1 разом із камерним ансамблем Кам'янського заповідника.

7 грудня минає 112 років від дня народження всесвітньовідомої української народної художниці. В основу сценарію композиції "Чарівний світ Катерини Білокур" був покладений одноіменний вечір заступника директора Кам’янського державного історико - культурного заповідника - Лариси Бондаренко.

Гості заходу дізналися, а знайомі з біографією майстрині згадали тяжку життєву долю Катерини Білокур: бідне дитинство, небажання батьків миритися з таким «незвичним» талантом простої селянинки, неможливість довгий час навчатись в професійних навчальних закладах, матеріальні нестатки, відсутність навіть найнеобхіднішого мистецького інвентаря та ін. Та попри всі ці незгоди, талант художниці нікуди не подівся і вона, буквально з підручного матеріалу, малювала свої шедеври. Вона натхненно творила до останнього подиху.

Музика Г Косинки, М.Скорика у виконанні камерного ансамблю заповідника, пісні на слова Л.Костенко та Л.Тараненко, які прекрасно проспівала Таміла Чупак, підкреслили трагічність і, водночас, величність постаті Катерини Білокур.

Картини художниці, які демонструвалися через мультимедійний пристрій, ще і ще раз підтверджували неймовірні здібності української селянки, котрі, нажаль, не змогли в повній мірі реалізуватися.

Її картини прикрашають найкращі музеї світу і приватні колекції, нею захоплювались в продовжують захоплюватись найкращі метці і мистецтвознавці, їй співчувають, її обожнюють. Вона була звичайною колгоспницею з мистецькими здібностями генія. Нею гордилася вся Україна. Її ім’я - Катерина Білокур.

Гість

Вивчення творчості художниці

#2 Дмитро » 26.02.2017, 22:13

https://youtu.be/LGuHQles0Go

Вивчення творчості Катерини Білокур, шк. # 43, м. Києва
Дмитро


Назва розділу: Зустрічі, тусовки, сходняки
Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Зустрічі, тусовки, сходняки

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron