Краєзнавча премія імені Марії Шкаліберди

Список розділів Наше життя Зустрічі, тусовки, сходняки

Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

#1 Гість » 27.11.2012, 13:43

Районна конкурсна комісія з присудження краєзнавчої премії ім. Марії Шкаліберди визначила переможців. Щороку у районній громадській організації «Спілка краєзнавців» на день народження відомої дослідниці нашого краю Марії Шкаліберди відбувається засідання комісії з присудження її іменної премії.
Голова комісії Олександр Шамрай представив видання, які номінували на премію. Члени комісії голосуванням визначили кращих. Тож, призову премію у розмірі 500 грн. присуджено Тамілі Чупак за авторські видання «Співограй» і «Я молюся піснею до неба». У першому - дитячі пісні для фортепіано. Збірка має 4 розділи за порами року із віршами і яскравими ілюстраціями. А от «Я молюся піснею до неба» - перша збірка ліричної поезії Таміли Чупак. До речі, це вже не перше її видання. Вона отримала краєзнавчу премію і премію за композиторську діяльність.

Другу заохочувальну премію (300 грн.) присуджено за краєзнавче видання «Олександр Антонович Захаренко». Її автори - Олексанрд Шамрай і Олександр Гончарик. Третю - (200 грн.) - за ІХ випуск краєзнавчого видання «Джерело», який присвячений видатним людям Кам'янського краю (відповідальний редактор - голова громадської організації «Спілка краєзнавців» Олександр Шамрай) .

Крім цього, на засіданні обговорили претендентів на присудження обласних, районних і краєзнавчих Почесних грамот.

Традиційно, після засідання, члени комісії відвідали могилу Марії Шкаліберди. Рідних у визначної людини нашого краю немає і не було. Тож наші краєзнавці її не забудуть. Вони визнають її неоцінений вклад у розвиток краєзнавства. А на знак поваги й шани поклали квіти на могилу.

Гість

Назва розділу: Зустрічі, тусовки, сходняки
Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Зустрічі, тусовки, сходняки

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron