«Пам'яті незгасна свіча…»

Список розділів Наше життя Зустрічі, тусовки, сходняки

Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

#1 Гість » 27.11.2012, 13:41

Летять роки... Змінюються дати і події. Факти сплітаються в клубок, що зветься історією, історією народу, історією держави. Та є в історії України час, який не можна до кінця збагнути, повірити і пробачити. 1932-1933 рр… У світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що випав тоді на долю однієї з найродючіших країн Європи.
У шкільній бібліотеці Телепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено бібліотечний урок до Дня пам'яті жертв голодомору 1932-1933років «Пам'яті незгасна свіча…». Активними його учасниками стали учні 10 класу Брянцева Віталія, Палагейченко Вікторія, Маркульчак Яна, Стрілець Олеся, Вірьовка Валентин, Борисенко Вадим, Куцоконь Анжеліка, Махинько Анжеліка, Козік Євгенія.

Учні переглянули презентацію, ознайомилися з «Національною книгою пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років в Україні», виданою на замовлення Українського інституту національної пам'яті (УІНП) у 2008 році, збіркою докумен­тів і матеріалів "Голодомор 1932-1933 років на Черка­щині", історичною довідкою про Голодомор 1932-1933 років на Черкащині і Кам'янському районі, причинами та наслідками голоду, дізнались, про меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні та «Свічу пам'яті”, створену художником А.Гайдамакою в м.Києві.

Болить і досі незагоєна рана втрат… Свічка поминальна і свічка надії злилися в одне полум'я, полум'я віри. Ми повинні жити усвідомлюючи, хто ми, для чого живемо в цьому світі, на цій зем­лі серед людей, пам'ятати в якій землі наші корені, через які страждання довелось пройти українському народу і не допусти повторення трагедії голодомору.

Яким буде завтра, нелегко вгадати,
Та світяться подивом очі дитяти,
І тупцяють ніжки по ніжній травичці,
І серце зворушують трави і птиці…
І людство плекає надію і віру
У сили добра, сили розуму й миру.


8233305.jpg


На фото бібліотекар Шкода Т.М. та учениці 10 класу Віталія Брянцева та Вікторія Палагейченко
Гість

Назва розділу: Зустрічі, тусовки, сходняки
Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Зустрічі, тусовки, сходняки

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron