Літературно-музичне дійство в Кам"янці

Список розділів Наше життя Зустрічі, тусовки, сходняки

Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

#1 Гість » 26.10.2012, 20:55

На справжнє свято музики і поезії перетворюється кожен приїзд до Кам’янки подружжя Роберта та Ірини Вараді. Двоє закоханих у музику людей зустрілись і познайомились у Німеччині. Спочатку стали творчим дуетом, а згодом – і сімейним. Кам’янчани, які неодноразово слухали цю прекрасну пару, завжди з нетерпінням чекають на їхні виступи. Напередодні приїзду музикантів, Таїсія Борисівна Шатило (мама Ірини), яка керує дитячою літературно-музичною вітальнею, завжди готує з учнями ЗОШ №1 літературну частину композиції. От і цього разу старшокласники разом з педагогом підготували поезії на осінню тематику, назвавши літературно-музичний вечір «Осінні карнавали». Свято відбулося 19 жовтня в історичному музеї Кам’янського історико-культурного заповідника, зібравши стільки охочих послухати вишукану поезію і класичну музику, що музейний зал ледве вмістив усіх бажаючих.

У виконанні Роберта та Ірини Вараді прозвучали: «Мелодія» П.І.Чайковського, «Зима» А.Вівальді, «Весела Катерина» Я.Хубайя, «Капріччіо» Ф.Різа, «Румунський свистун» і «Пташка» Д.Дініку та інші твори.

Сміялась і плакала скрипка, щебетала багатоголосим пташиним хором, даруючи усім присутнім радість і одночасно здивування. Думалось – це більше схоже на музичну магію, звичайна людина не може так грати. Але є ще й титанічна праця, помножена на талант і величезну любов до музики. Вони творять справжнє диво, перетворюючи музиканта на мага. Сама доля усміхнулась угорському чарівникові скрипки Роберту Вараді, подарувавши йому люблячу дружину, турботливу маму їхньої донечки та незмінного концертмейстера – кам’янчанку Ірину Шатило. Нехай же у цій чудовій музичній родині панує щастя і злагода, а якщо неспокій, то тільки творчий.

Будемо з нетерпінням чекати нових зустрічей з її величністю Музикою у виконанні Роберта та Ірини Вараді.

Гість

Назва розділу: Зустрічі, тусовки, сходняки
Опис: Проведення нових та обговорення минулих зустрічей.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Зустрічі, тусовки, сходняки

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron