Генитальный герпес.

Список розділів Наше життя Здоров'я і медицина

Опис: Обговорення медичної галузі, проблеми лікарів та пацієнтів, запитання до лікарів, медицина катастроф, сімейні лікарі, реформування медичної галузі, закриття лікарень і ФАПів.

#1 karen » 11.03.2017, 19:52

Кто то лечил генитальный герпес? дорого ли это?
karen
Автор теми, Не частий гість
Не частий гість
Репутація: 0
Повідомлення: 10
З нами: 3 місяці 14 днів

#2 Ryura » 11.03.2017, 19:55

Генитальный герпес можно лечить в клинике Омега-Киев, вот сайт http://www.omega-kiev.ua/ru/gerpes.html . Так же можно пройти и диагностику, и консультацию специалистов. Между прочим врачи там действительно хорошие и с богатым опытом, так же там работают кандидаты и доктора наук. Оснащена клиника современным оборудованием. Там отличный сервис и обученный персонал. Вы будете довольны.
Ryura

#3 Ryura » 11.03.2017, 20:01

Генитальный герпес лечат в клинике Омега-Киев, вот сайт http://www.omega-kiev.ua/ru/gerpes.html . Эта клиника специализируется на гинекологии и урологии. Работают там отличные специалисты, кандидаты и доктора наук. У них есть своя лаборатория и современное оборудование. Также там можно пройти диагностику и консультацию специалистов. Больше информации найдете на сайте. Удачи вам.
Ryura
Новачок
Новачок
Повідомлення: 9
З нами: 3 місяці 14 днів

#4 Qastty » 27.04.2017, 11:42

не излечимо
Qastty
Проходив мимо
Проходив мимо
Аватар
Повідомлення: 3
З нами: 1 місяць 29 днів

Назва розділу: Здоров'я і медицина
Опис: Обговорення медичної галузі, проблеми лікарів та пацієнтів, запитання до лікарів, медицина катастроф, сімейні лікарі, реформування медичної галузі, закриття лікарень і ФАПів.

Швидка відповідь

Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

Повернутись в Здоров'я і медицина

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість