Аппарат Дарсонваль

Список розділів Наше життя Здоров'я і медицина

Опис: Обговорення медичної галузі, проблеми лікарів та пацієнтів, запитання до лікарів, медицина катастроф, сімейні лікарі, реформування медичної галузі, закриття лікарень і ФАПів.

#1 alegro » 28.07.2015, 11:39

Хочу вам посоветовать , очень хороший аппарат для лечения заболеваний кожи . Это аппарат Дарсонваль ”Корона” . Процесс дарсонвализации был предложен в конце ХІХ столетия в физиотерапии . Он хорошо подходит для лечения заболеваний кожи , артерий и вен , хирургических заболеваний , а также заболеваний дыхательных путей . Стоимость такого аппарата не большая и средний строк службы это минимум 3 года . Такой аппарат можно найти в магазине "Ваше здоровье" http://www.med-magazin.com.ua/cat_175.htm/ . Советую попробовать , но сперва проконсультируйтесь с доктором .
alegro
Автор теми, Не частий гість
Не частий гість
Репутація: 0
Повідомлення: 10
З нами: 1 рік 11 місяців

#2 Alyonka » 27.02.2016, 21:19

много о нем слышу в последнее время. попробовать что ли
Alyonka
Новачок
Новачок
Повідомлення: 6
З нами: 1 рік 3 місяці

#3 Роман » 28.02.2016, 09:04

вперше чую
Роман

#4 lankara » 04.05.2016, 09:56

Мы тоже задумываемся о покупке, у тестя псориаз, говорят помогает избавиться от следов. Недавно тонометр уже купили http://avimed.com.ua/ , оказалось очень полезная дома вещь, особенно для людей страдающих ВСД, в больницу не всегда есть время и желание идти, а так дома померили и можно меры принимать))
lankara
Завсігдатай
Завсігдатай
Повідомлення: 21
З нами: 1 рік 4 місяці

#5 Majilka » 22.09.2016, 11:15

а я вот впервые слышу о таком
Majilka
Не частий гість
Не частий гість
Аватар
Повідомлення: 16
З нами: 10 місяців 12 днів

Назва розділу: Здоров'я і медицина
Опис: Обговорення медичної галузі, проблеми лікарів та пацієнтів, запитання до лікарів, медицина катастроф, сімейні лікарі, реформування медичної галузі, закриття лікарень і ФАПів.

Швидка відповідь

Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

Повернутись в Здоров'я і медицина

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість