Лікування за кордоном

Список розділів Наше життя Здоров'я і медицина

Опис: Обговорення медичної галузі, проблеми лікарів та пацієнтів, запитання до лікарів, медицина катастроф, сімейні лікарі, реформування медичної галузі, закриття лікарень і ФАПів.

#1 Злата Сафріянова » 12.12.2014, 12:27

Не можу не поділитись цією інформацією,адже вважаю,що комусь вона неодмінно може стати в пригоді.
У cестри почало розвиватись захворювання, правильний діагноз якому не міг поставити жоден лікар.Нам порадили обстежитись за кордоном.
Але ми розуміли, що їхати навмання-не вихід. І нам порадили звернутись до Медичної Асистуючої Компанії, яка знаходиться у Тернополі (medicalassist.com.ua).Вони є фахівцями у сфері медичного туризму.
Нам організували діагностичне обстеження у Стамбулі в одній з найкращих клінік Memorial. Я їздила із сестрою.В аеропорту нас зустріли і відвезли в госпіталь.Наступні 2 дні ми проходили обстеження та консультації у провідних спеціалістів клініки.Після чого моїй сестрі підготували програму лікування. Зараз моїй сестрі вже набагато краще і вона перебуває на лікуванні у Стамбулі.
Я хочу щиро подякувати колективу Медичної Асистуючої Компанії за підтримку.Ви є справжніми професіоналами своєї справи.
Злата Сафріянова
Автор теми

#2 Alyonka » 27.02.2016, 21:21

хотелось бы чтобы у нас в Украине тоже до такого уровня медицина дошла
Alyonka
Новачок
Новачок
Репутація: 0
Повідомлення: 6
З нами: 1 рік 5 місяців

#3 lankara » 18.07.2016, 11:40

У меня у знакомых тоже была такая ситуация, что надо было отправлять ребенка лечиться, правда в другой город. Но это тоже недешево. У ребенка был энурез, очень неприятная штука в 12 лет. Все врачи говорили что это психосоматическое, отправили их в Днепропетровск к очень хорошему доктору. Правда на стационаре им места не нашлось, пришлось снимать квартиру https://apartila.com, только ходили на процедуры с ней.Говорят, что доктор очень помог. Я считаю, что таки специалисты должны быть в каждой больнице, чтоб не приходилось ездить далеко...
lankara
Завсігдатай
Завсігдатай
Повідомлення: 25
З нами: 1 рік 6 місяців

#4 Majilka » 22.09.2016, 11:15

у нас тоже есть хорошие специалисты!
Majilka
Не частий гість
Не частий гість
Аватар
Повідомлення: 16
З нами: 1 рік

#5 kolbasiv » 13.08.2017, 14:49

У нас в Украине тоже есть клиники, где лечат не хуже, чем в заграничных. Например, я знаю одну такую больницу -
Томоцентр https://tomocenter.com.ua/lechenie/lokalizatsii-zlokachestvennykh-opukholey/rak-tela-matki.php Современная, прогрессивная лечебница для онкобольных с положительными отзывами пациентов. Я думаю это не единичный случай, есть еще отечественные клиники достойные конкуренты заграничным.
kolbasiv
Не частий гість
Не частий гість
Аватар
Повідомлення: 19
З нами: 2 місяці 15 днів

Назва розділу: Здоров'я і медицина
Опис: Обговорення медичної галузі, проблеми лікарів та пацієнтів, запитання до лікарів, медицина катастроф, сімейні лікарі, реформування медичної галузі, закриття лікарень і ФАПів.

Швидка відповідь

Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

Повернутись в Здоров'я і медицина

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість