Оздоровча кампанія 2013

Список розділів Наше життя Школа і освіта

Опис: Обговорення освіти, шкільні і учнівські проблеми, запитання до вчителів, розклади занять, факультативів та іспитів, реформування освіти, закриття шкіл, ЗНО.

#1 Гость » 22.09.2013, 18:54

komrad Дата: Вівторок, 18.06.2013, 08:15 | Повідомлення # 1

Старожил

Група: Перевірені
Повідомлень: 177
Репутація: 1
Статус: Цього року на базі загальноосвітніх навчальних закладів функціонує 50 таборів відпочинку з денним перебуванням.

В даних закладах працюють 18 пришкільних таборів для дітей 1-4 класів (охоплено 786 дітей), 19 таборів праці і відпочинку (495 дітей), 12 пришкільних таборів для старшокласників з тематичними та профільними змінами (310 дітей), 1 літня школа «Камелія» для творчо обдарованих дітей при Кам’янському еколого-економічному ліцеї (28 дітей). Тривалість відпочинкової зміни – 14 днів.

Для організації оздоровлення дітей району функціонує пришкільний табір з цілодобовим перебування на базі Михайлівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат, де відпочивають і оздоровлюються 86 дітей та позаміський дитячий оздоровчий заклад «Джерельце» с.Юрчиха, в якому протягом літа оздоровиться і відпочине всього 160 дітей.

Оздоровчими послугами в Кам’янському районі планується охопити не менше 35% дітей шкільного віку, оздоровчими та відпочинковими – 80%.
Гость
Автор теми

Назва розділу: Школа і освіта
Опис: Обговорення освіти, шкільні і учнівські проблеми, запитання до вчителів, розклади занять, факультативів та іспитів, реформування освіти, закриття шкіл, ЗНО.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Школа і освіта

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 2 гостей

cron