літературно-музична композиція "Гортаючи сторінки щоденника"

Список розділів Наш край Кам'янщина туристична

Опис: Відомості про місто та район. Зелений туризм, садиби, маршрути, музеї, заповідники, історико-культурні пам'ятки, Золота підкова Черкащини, тощо. Довідкова інформація.

#1 Гість » 29.11.2012, 14:34

28 листопада 2012 р. науковими співробітниками історичного музею Кам’янського державного історико-культурного заповідника була проведена літературно-музична композиція "Гортаючи сторінки щоденника …”, яка створена за спогадами Маріанни Давидової.
Літературно-музична композиція присвячена родичам та друзям Льва та Маріанни.

Теплотою і любов’ю проникнуті сторінки, присвячені старшим членам сім’ї Давидових - дяді, Миколі Володимировичу, та його сестрам Олександрі, Єлизаветі, Катерині та Вірі.

Чудові гостини були у друзів і родичів у сусідніх маєтках - поїздки у Вербівку до Дмитра та Наталії Давидових, музичні вечори у Шимановських у Тимошівці та звані обіди у Косарях у Росцішевських. Запрошені на захід ніби були присутніми і на полюваннях, і на пікніках, і на балах…

Краще відчути тогочасну атмосферу допомогли фотографії та малюнки Маріанни Адріанівни з її щоденника.

В літературно-музичній композиції прозвучала музика З.Фібіха, В.Косенка, К.Шимановського, Р.Глієра, Л.Боккеріні у виконанні камерного ансамблю заповідника та романс М.Шишкіна "Слушайте, если хотите…” у виконанні Таміли Чупак.

Гість

Назва розділу: Кам'янщина туристична
Опис: Відомості про місто та район. Зелений туризм, садиби, маршрути, музеї, заповідники, історико-культурні пам'ятки, Золота підкова Черкащини, тощо. Довідкова інформація.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Кам'янщина туристична

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron