Нарада по питанню організації та проведення в районі Дня Соборності України

Список розділів Новини та події Новини та події

Опис: Обговорення будь-яких подій. Цікаві новини, факти, політика, і т.д. Посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ.

#1 komrad » 13.01.2015, 10:34

13 січня 2015 року голова райдержадміністрації Андрій Плєшкань за участю керівників управлінь та відділів райдержадміністрації провів розширену нараду по питанню організації та проведення в районі Дня соборності України.

- День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято — День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Тому 22 січня — це дата, яка знову і знову спонукає нас берегти і зміцнювати втілення в життя мрії кількох поколінь українців — жити єдиною заможною родиною у власній державі, - сказав Андрій Миколайович.

В ході наради було вирішено встановити Державні Прапори на будівлях держустанов, підприємств, організацій, провести в районному центрі урочисті збори з нагоди Дня Соборності та Свободи України за участю депутатів всіх рівнів, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських і релігійних організацій, політичних партій та учнівської молоді, покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку. У загальноосвітніх навчальних закладах, закладах культури організувати документальні фотовиставки, експозиції та інші просвітницькі заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України, звернутися до релігійних організацій з пропозицією провести з нагоди визначної дати молитву за Україну.


komrad F
Автор теми, Старожил
Старожил
Аватар
Вік: 29
Репутація: 1
Повідомлення: 115
З нами: 4 роки 9 місяців

Назва розділу: Новини та події
Опис: Обговорення будь-яких подій. Цікаві новини, факти, політика, і т.д. Посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Новини та події

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron