42 черкащани отримали у подарунок автомобілі

Список розділів Новини та події Новини та події

Опис: Обговорення будь-яких подій. Цікаві новини, факти, політика, і т.д. Посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ.

#1 komrad » 10.01.2014, 09:33

У Черкасах з нагоди святкування 60-ти річного ювілею області вже третій день поспіль тривають святкові дійства. Сьогодні 9 січня на площі Богдана Хмельницького проведено церемонію покладання квітів до підніжжя пам’ятника видатного українського державотворця. У заході взяли участь Віце-прем’єр міністр України Костянтин Грищенко, голова обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб, голова обласної ради Валерій Черняк, голови районних та міських ветеранських організацій, ветерани війни, інваліди.

Цьогорічний ювілей став знаковою подією у житті 42-х ветеранів Великої Вітчизняної війни. Адже у цей святковий день вони отримали від керівництва області подарунки – нові автомобілі. Звертаючись до фронтовиків, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб подякував їм за героїчний подвиг у роки війни, за здоров'я, втрачене у жорстоких боях на фронті, за те, що своєю мужністю вони примножили славу Черкаського краю.

Голова ОДА разом із Віце-прем’єр міністром України Костянтином Грищенко вручили ключі від автомобілів 39 ветеранам Великої Вітчизняної війни, одному учаснику бойових дій в Афганістані та двом ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

«Виконуючи програму Президента України до 65-річчя Великої Перемоги, ми започаткували програму придбання автомобілів ветеранам за благодійні кошти. Так, за кошти благодійників було придбано 29 автомобілів, інші – 13 на загальну суму 678893 грн. – за кошти місцевих бюджетів», – розповів директор Департаменту соціального захисту населення Михайло Скляров.

«Про те, що можна отримати автомобіль, я й не здогадувався. Усе почалося з того, що у 2010 році адміністрація райвиконкому приїхала привітати мене з днем народження, подарували телевізор та цінні книги. Потім голова районної адміністрації запитав, чому я ще досі не написав заяву на автомобіль. От я взяв та й написав, а діти зібрали документи, - і вже днями я дізнався, що на мене чекає обіцяний подарунок. Це велика радість для моєї родини. У мене є чудовий зять, який мене возитиме, я дуже вдячний за те, що про нас пам’ятають,» – пригадує ветеран Великої Вітчизняної війни, житель Тальнівщини Антін Сатанінський.

Своїми враженнями від новенької автівки поділився й учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Віталій Вієцький: «Надзвичайно приємний і необхідний для мене подарунок, бо маю труднощі з пересуванням. Тепер, дякуючи і владі, й особисто Сергій Борисовичу Тулубу таких проблем у мене не виникатиме».

Михайло Скляров наголосив, що у нинішньому році програма вручення ветеранам автомобілів набрала серйозних обертів. Загалом, протягом 2010-2013 років в Черкаській області автотранспортом було забезпечено 317 осіб. Із них 170 ветеранів війни, 24 чорнобильці та 127 інших пільгових категорій. Для порівняння в 2009 році було забезпечено лише 14 осіб, які потребували забезпечення автотранспортом.

60029207.jpg

komrad F
Автор теми, Старожил
Старожил
Аватар
Вік: 28
Репутація: 1
Повідомлення: 115
З нами: 4 роки 7 місяців

#2 Максік » 13.01.2014, 09:36

А шо камянчанам і не досталося нічого?
Взагалі то це добра справа, побільше таких справ!!!
Максік

#3 SOS » 13.01.2014, 09:41

Справа то гарна, але шо ж не підтримали вітчизняного товаровиробника? Шо, вітчизняних машин достойних і дешевих нема. Кстаті є завод і в Черкасах "Богдан" де працюють наші черкащани. От і дали б під лозунгом "Черкащанам - черкаські машини", ну або той же Сенс - він майже за таку ж ціну, що і Матіз :rtfm:
SOS

Назва розділу: Новини та події
Опис: Обговорення будь-яких подій. Цікаві новини, факти, політика, і т.д. Посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ.

Швидка відповідь

Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

Повернутись в Новини та події

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість