До армії

Список розділів Новини та події Новини та події

Опис: Обговорення будь-яких подій. Цікаві новини, факти, політика, і т.д. Посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ.

#1 komrad » 13.12.2013, 11:23

Закінчився черговий осінній призов до Збройних Сил України. Серед Кам’янчан, яким вдалося піти до армії - всього 9 осіб. Починаючи з весняного призову 2014 року, згідно Указу Президента України, на строкову військову службу будуть призивати тільки до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, а це означає, що служити на строкову військову службу підуть ще менше.

Реформування армії – нині чи не найголовніше питання для нашої країни. А сучасне потужне військо просто неможливе без всебічно підготовлених воїнів. Для того, щоб стати справжнім професіоналом та служити у Збройних Силах України за контрактом, потрібно постійно удосконалювати свою майстерність, зокрема - складати іспити. І це не просто тести зі шкільних дисциплін. Перевірка рівня вогневої, стройової і фізичної підготовок, знання військової техніки та озброєння – екзамени на контрактній службі.

З початку 2013 року в Кам’янському районі за власним бажанням на військову службу за контрактом призвано 6 осіб.

На даний момент на ринку праці України дуже велика нестача робочих місць, а українська армія дає реальний шанс себе реалізувати, загартувати характер. Стимулом для проходження військової служби за контрактом є грошове забезпечення, яке зростає майже кожні півроку, багато військовослужбовців забезпечуються житлом, компенсаціями за піднайм житла та в майбутньому отримають власне житло. Не маловажливим є і те, що підписавши другий контракт військовослужбовці маю право безкоштовно навчатися - за рахунок держави, заочно.

Шановні Кам’янчани! Хто має бажання служити у Збройних Силах України за контрактом, звертайтесь а Кам’янську призовну дільницю Смілянсько-Кам’янського ОМВК за адресою м.Кам’янка вул.Леніна 78 або за телефонами 6-14-36 та 0991384060.

komrad F
Автор теми, Старожил
Старожил
Аватар
Вік: 29
Репутація: 1
Повідомлення: 115
З нами: 4 роки 9 місяців

Назва розділу: Новини та події
Опис: Обговорення будь-яких подій. Цікаві новини, факти, політика, і т.д. Посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Новини та події

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron