Найкращий читач – 2013 року

Список розділів Наше життя Хоббі, розваги, досуг

Опис: Розповідаємо про свої захоплення, інтереси, відпочинок і вільний час.

#1 komrad » 27.03.2013, 10:35

Дитяча бібліотека сьогодні - це відчинені двері у широкий світ, де можна не лише читати книги, а й розвивати творчі здібності і проводити цікаво свій вільний час.

Саме завдяки книзі ви маєте доступ до знань, до розуміння краси і творчих досягнень людини. Книга допоможе вам пізнати себе, зрозуміти світ що оточує, подарує мільйони дивовижних і захоплюючих пригод...

Днями в стінах Кам’янської районної бібліотеки відбулося яскраве інтелектуальне дійство - 2 районний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач Кам’янщини – 2013» серед учнів 6 - 7 класів. Організатором конкурсу виступила районна бібліотека для дітей . На цей захід прибули 15 учасників з 8 загально - освітніх шкіл нашого району, які стали переможцями 1 етапу.

Конкурс проводився з метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких інтересів, популяризації найкращої української та світової літератури. «Читати – це мудро, читати - це круто» під таким гаслом проходив захід.

Неабияку загальну ерудицію показали учасники за допомогою цікавих літературних тестів та вікторин. Змагання проводилося у 2 тури. 15 переможців відбіркового туру розповідали про свої книжкові уподобання, аналізували прочитані твори. Також діти демонстрували і власні творчі доробки - вірші, ілюстрації .Найбільшу кількість балів у 1-му турі набрали :

Бордюг Олександр, Діброва Антон (Ребедайлівська ЗОШ),Кучеренко Катя (ВербівськаЗОШ),Мельник Ріта (Лузанівська ЗОШ),Афанасенко Мирослав (Ревівська ЗОШ),Юрченко Андрій (Тимошівська ЗОШ),Рогозінська Валерія ,Ревенко Оля (Кам’янська ЗОШ №1),Абзелімова Даша ,Шпінта Вадим ( Кам’янська ЗОШ №2),які вийшли у 2 тур і продовжили боротьбу за головний приз та поїздку в м. Черкаси на 3 етап Всеукраїнського конкурсу.

Перше місце серед 6 - х класів в наполегливій боротьбі здобула Абзелімова Даша , учениця Кам’янської ЗОШ I – III ст.№2, беззаперечну перемогу серед 7-х класів одержала Рогозінська Валерія , учениця Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, які отримали грамоти та подарунки. Всі учасники отримали на пам’ять книгу. Переможці будуть боротись за головний приз – поїздку до Львова на 3 турі конкурсу «Найкращий читач України -2013 року» в м. Черкаси.

komrad F
Автор теми, Старожил
Старожил
Аватар
Вік: 29
Репутація: 1
Повідомлення: 115
З нами: 4 роки 9 місяців

Назва розділу: Хоббі, розваги, досуг
Опис: Розповідаємо про свої захоплення, інтереси, відпочинок і вільний час.

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Хоббі, розваги, досуг

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість