Кам'янський міський голова

Список розділів Наш край Особистий погляд на розвиток міста

Опис: Форум для вираження своїх думок з приводу розвитку та покращення міста, розвитку його культури, забудівлі та ін. Щоб ви змінили якби мали таку можливість?

#1 komrad » 27.06.2014, 14:06

03 червня 2014 року в приміщенні районного будинку культури відбулася 51-а сесія міської ради VI-го скликання. На порядок денний виносилося одне питання: «Обрання міського голови».

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Плєшкань Андрій, голова районної ради Морозов Сергій, депутати міської ради, працівники апарату міської ради, голови вуличних та будинкових комітетів, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади, керівники місцевих партій і блоків, представники спілки сільгоспвиробників району.

На підставі статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від імені і за дорученням міської виборчої комісії 51-у сесію міської ради VI-го скликання відкрила голова міської виборчої комісії Сон Олена Іванівна, яка запросила за стіл президії голову райдержадміністрації Плєшканя Андрія, голову районної ради Морозова Сергія. новообраного міського голову Тірона Володимира.

У своїй промові Олена Іванівна наголосила на тому, що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 27 лютого 2014 року № 824-VI були проведені позачергові вибори Кам’янського міського голови, які відбулися 25 травня цього року. Кандидатами на посаду міського голови було зареєстровано 4 особи:
- Монзуль Олександр Дмитрович,
- Табурець Володимир Іванович,
- Тірон Володимир Іванович,
- Чередніченко Сергій Анатолійович.

Всі кандидати на посаду міського голови пройшли напружений час короткочасної передвиборної гонки, зареєстровані у міській територіальній виборчій комісії і були внесені у виборчі бюлетені для голосування. До списку виборців було внесено 11066 осіб. У голосуванні прийняли участь 7103 виборців.

Розглянувши протоколи дільничних виборчих комісій про результати підрахунку голосів по виборах міського голови, відповідно ст.76 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» міським головою обрано Тірона Володимира Івановича.

Олена Іванівна вручила посвідчення міського голови Тірону Володимиру Івановичу, привітала з обранням на посаду та побажала міцного здоров’я, сил, енергії, політичної волі для втілення в життя передвиборної програми.

Відповідно до ст.11 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» новообраний міський голова склав присягу.

1.jpg


Біографія

Тірон Володимир Іванович народився 17.07.1954 року смт Єлизаветградка Олександрівського району Кіровоградської області.

Тірон Володимир Іванович, освіта вища, закінчив Одеський автодорожній технікум в 1973 році по спеціальності технік-будівельник, закінчив Київський транспортний університет в 1995 р. по спеціальності інженер–будівельник.
Трудова діяльність

03.1973 - 05.1973 - Інженер райдорвідділу

05.1973 - 05.1975 - Прикарпатський військовий округ,служба в радянській армії

08.1975 - 11.1984 - Майстер, виконроб Олександрійського Рай ДУ, Кіровоградської обл.

11.1984 - 03.2003 - Начальник Кам’янської ШМПМК Черкаського ОАШБ

03.2003 - 12.2012 - Директор ТОВ «Інтербудтехсервіс»

19 грудня 2012 року - обраний на посаду міського голови Кам’янської міської ради.

25 травня 2014 року - вдруге обраний на посаду міського голови Кам’янської міської ради.

Одружений. Дружина – Тірон Тамара Кирилівна, 1956 року народження -приватний підприємець. Має доньку Юлію, 1988 року народження-заміжня.
komrad F
Автор теми, Старожил
Старожил
Аватар
Вік: 29
Репутація: 1
Повідомлення: 115
З нами: 4 роки 9 місяців

#2 Костянтин » 11.11.2014, 19:38

алілуя
Костянтин M
Завсігдатай
Завсігдатай
Аватар
Вік: 34
Репутація: 3
Повідомлення: 68
З нами: 4 роки 5 місяців


Назва розділу: Особистий погляд на розвиток міста
Опис: Форум для вираження своїх думок з приводу розвитку та покращення міста, розвитку його культури, забудівлі та ін. Щоб ви змінили якби мали таку можливість?

Швидка відповідь


Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

   

Повернутись в Особистий погляд на розвиток міста

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron