Бюро знахідок

Список розділів Дошка оголошень Інші оголошення

Опис: Оголошення про події, дійства та інші приватні і комерційні оголошення. Допомога в пошуку. Реклама ресурсів.

#1 admin » 27.06.2014, 09:11

Суть теми полягає в тому, що якщо ви втратили якусь річ або знайшли, публікуйте в цю тему і, можливо в Кам"янці стане більше щасливих людей, які все ж знаходять пропажі!)

а. якщо знайшли щось пишіть тут місце та час де було знайдено річ!
б. не забувайте про деяку перевірку чи це дійсно власник
- якщо знайдені ключі, попросіть власника якщо є можливість принести такий же ключ, чи якщо знайдена зв`язка ключів і ви вирішили викласти фото знахідки, зніміть один ключ(щоб на фото його не було) і нехай хазяїн скаже як виглядає ключ якого не було.
- якщо знайшли документи з фото, то перевірити взагалі легко :) якщо документи без фото, то щоб хазяїн мав той документ з фото який підтверджує його особу. якщо знайдені документи типу договори, бланки, звіти - то нехай власник скаже приблизний зміст цих аркушів.
- якщо знайшли телефон (і все ж таки вирішили його не присвоїти, а знайти власника) то одним з варіантів перевірки є показ документів на телефон, або щоб власник загубленої речі сказав номер телефону сімки яка стоїть в ньому, або декілька контактних номерів з пам`яті телефону. якщо нема сім карти, то які данні є на телефоні.
- знайдені плеєри, флешки та інші невеликі предмети електроніки можна перевірити так як і телефони по документах(але рідко хто зберігає документи на флешки і плеєри) так і запитаннями про те яка інформація(музика) є на даному пристрої.
- і напевно саме цікаве, якщо знайдено гаманець, то нехай власник скаже про його вміст(кількість грошей, чи були банківські картки чи візитки, якщо були то які)
в. якщо ви загубили щось, пишіть приблизне місце та час де річ могла бути втрачена, бажано давати як можна більш точну інформацію про загублену річ!

!!! Розмови не по темі, обговорення які не стосуються цієї теми будуть видалятись, а автори будуть покарані згідно Правил.
admin
Автор теми, Администратор
Аватар
Репутація: 1
Повідомлення: 120
З нами: 3 роки 10 місяців

#2 Камстат » 27.06.2014, 12:48

На залізничному вокзалі знайдено телефон.Власника знайшли швидко. Замість простого "дякую" прозвучало "Скільки я вам винна?" Невже у нас все продається?
Камстат
Завсігдатай
Завсігдатай
Репутація: 0
Повідомлення: 56
З нами: 3 роки 2 місяці


Повернутись в Інші оголошення

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron