Кредит онлайн

Список розділів Наше життя Курілка:)

Опис: Флуд, флейм. Розмови на теми не створені спеціально, а також спілкування на любі теми, які не ввійшли в інші розділи. Спам та реклама будуть видалятися згідно правил форума!

#1 Lusiya » 19.05.2017, 19:29

Никогда не брала кредит на карту онлайн kltcredit.com.ua - вот нашла где предлагают такую услугу. Написано что для получения не нужна справка о доходах. Кто уже оформлял такой - скажите это реально? Поделитесь опытом. Мне просто нужны деньги, вот и думаю дадут ли здесь? Одолжить мне не у кого, поэтому можете не советовать такой вариант.
Lusiya F
Автор теми, Не частий гість
Не частий гість
Аватар
Вік: 29
Репутація: 0
Повідомлення: 17
З нами: 2 місяці 30 днів

#2 Zlataka » 02.06.2017, 19:11

Справка о доходах не нужна, но вам могут отказать в таком кредите. И еще - рассматривают долго.Если у вас есть время то ждите
Zlataka
Не частий гість
Не частий гість
Аватар
Повідомлення: 11
З нами: 5 місяців 1 день

#3 Макбет » 02.06.2017, 19:15

Я так понимаю, что вам нужна небольшая сумма денег, поэтому вы решили воспользоваться онлайн кредитом. Но ведь есть вариант намного проще и вам гарантировано дадут деньги - это ломбард. Можно заложить ювелирные изделия или технику. Вот советую на этом сайте zslombard.com.ua/uk/ посмотреть информацию об условиях кредита. Я вот несколько раз сдавал технику в ломбард, когда нужны были срочно деньги - и ни разу еще не был разочарован, выручают.
Макбет
Новачок
Новачок
Аватар
Повідомлення: 7
З нами: 5 місяців 1 день

#4 Mendes » 05.06.2017, 23:11

накой оно надо?
Mendes
Завсігдатай
Завсігдатай
Повідомлення: 24
З нами: 2 місяці 15 днів

#5 Kaxitust » 17.06.2017, 10:31

Дивлячись на що кредит потрібен, наприклад я купляла компутер прямо в магазині в кредит https://hard.rozetka.com.ua/ за два місяця переплатила 200 грн. це менше аніж в тому самому приваті, кредити вигідні тільки на коротенький срок :)
Kaxitust
Проходив мимо
Проходив мимо
Аватар
Повідомлення: 2
З нами: 2 місяці 4 дня

Назва розділу: Курілка:)
Опис: Флуд, флейм. Розмови на теми не створені спеціально, а також спілкування на любі теми, які не ввійшли в інші розділи. Спам та реклама будуть видалятися згідно правил форума!

Швидка відповідь

Введіть код точно так, як на зображенні. Регістр букв немає значення.
Код підтвердження
>( :D B) :'( :( :) :o :p ;) :haha: :lol: :rtfm: :king: Ще смайлики…

Повернутись в Курілка:)

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість