Перенос форума на "phpBB"

Список розділів Технічний розділ Робота форума

Опис: Розділ, присвячений обговоренню форума, відгуки, пропозиції, тощо.

#1 Гість » 25.01.2013, 10:42

Шановні Камради, з"явилася можливість конвертувати базу нашого форуму на движок "phpBB" і відповідно перенести його на платний хостинг. Чекаємо Ваших висловлювань щодо переносу нашого форуму на платний хостинг та новий движок від "phpBB".
Гість

#6 Гість » 23.09.2013, 15:27

igronik Дата: П`ятниця, 25.01.2013, 11:46 | Повідомлення # 2

Також є можливість перенести на один форум phpBB всі маленькі форуми нашого міста та району які працюють на юкоз, об"єднавшись в один великий районний форум.
Гість

#7 Гість » 23.09.2013, 15:27

igronik Дата: П`ятниця, 25.01.2013, 11:53 | Повідомлення # 3

Форум phpBB можна подивитися тут - http://smilaforum.org.ua і тут- http://forum.ck.ua
Гість

#8 Гість » 23.09.2013, 15:28

Bom Дата: Середа, 20.02.2013, 10:46 | Повідомлення # 4

Я думаю не потрібно, що від цього зміниться? Нада людей приводити на форум!!!
Гість

#9 Гість » 23.09.2013, 15:29

admin Дата: Вівторок, 26.03.2013, 09:18 | Повідомлення # 5

Взагалі, то я не розумію, чому люди так бояться Юкоза. Прекрасний форум, багатофункціональний, бекап ми робимо щотижня і зберігаємо на оптичних носіях. За сім років сайт не дав збою НІРАЗУ!!! Я знаю багато сайтів які працюють на Юкозі, а Ви про це навіть не здогадаєтеся.

Форум який адміністрував Igronik на phpBB був на платному хостингу, та й система вроді як надійна - а ліг в раз. І хостер не дав забрати бекап.

І вже вдруге перевстановлений тестовий форум http://kamyanka.com який працював на phpBB і на якому відпрацьовувалось конвертування баз з Юкоза на phpBB знову не працює.

Робіть висновки самі.
Гість

#10 Гість » 23.09.2013, 15:29

igronik Дата: Вівторок, 14.05.2013, 08:34 | Повідомлення # 6

Так, висновки робимо!

Хоч, форум на юкоз і прекрасний, але люди скептично до нього ставляться, це видно по голосуванню: 19 проти 3-х. І це при малій активності в даній темі.

А те, що тестовий форум "ЗНОВУ НЕ ПРАЦЮЄ" - то вже ПРАЦЮЄ, то він просто не працював деякий час, так як скрипт який конвертує базу з Юкоз десь був глючний, і над ним на даний час працюють, так як стоїть завдання всеж таки перенести наш юкозовський форум на рнрВВ!

Доречі, у нас у Камянці є декілька форумів (молодіжних) які теж працюють на Юкозі - ТОМУ ЗАПРОШУЄМО всіх Камянських форумостроітелей перенести їхні форуми з Юкоз на НАШ форум на РНР і при цьому взяти в ньому участь у ролі модераторів!
Гість

#11 Гість » 23.09.2013, 15:30

admin Дата: Субота, 18.05.2013, 10:03 | Повідомлення # 7

Цитата (igronik)
так як стоїть завдання всеж таки перенести наш юкозовський форум на рнрВВ

igronik, а хто ставить таке завдання? Давай будемо розвивати цей сайт, а не видумувати видумки
А тим паче, що рнрВВ форум потрібно буде встановлювати на платний хостинг, за який всеодно потрібно платити, то яка різниця за що платити. Хостингу дешевше за 250-280 грн я не знаю, і юкоз коштує так само.
Гість

#12 Гість » 23.09.2013, 15:32

igronik Дата: Субота, 18.05.2013, 11:31 | Повідомлення # 8

Цитата (admin)
а хто ставить таке завдання? Давай будемо розвивати цей сайт, а не видумувати видумки

Видумки ніхто не видумує, ми ж домовилися, що форум буде, але на всякий випадок, ми повинні будемо вміти зберегти форум для майбутніх поколінь.

Для цього і пробуємо конвертувати, і в цьому напрямку вже є певні напрацювання.

Перенести можна майже все: розділи, форуми, теми, користувачі (крім паролів, їх нада запитувати по новому зі своїм логіном). Проблема з переносом постів, десь вони переносяться, а десь ні (і не пойму чого). Так шо частина перенесена вручну.

Вобщім - розвиваємся.
Гість

#13 admin » 25.09.2013, 09:55

Перенесено майже все, розділи, форуми, теми, користувачі (крім паролів, їх нада запитувати по новому зі своїм логіном). Проблема з переносом постів, десь вони перенеслися, а десь ні. Так шо частина перенесена вручну. Під Гостьовим записом. Якщо хтось шось своє незнайде, пишіть, будемо розбиратися.
admin
Администратор
Аватар
Репутація: 1
Повідомлення: 120
З нами: 3 роки 9 місяців

Повернутись в Робота форума

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість